Türkiye Futbol Federasyonu Futbolda Süper Lig ve TFF 1. Lig 21 hafta Programı!

SÜPER LİG

Bugün:

14.00 İttifak Holding Konyaspor – Yukatel Denizlispor ( Konya Büyükşehir Belediye)

17.00 Gençlerbirliği – Trabzonspor ( Eryaman )

17.00 Beşiktaş – Gaziantep FK ( Vodafone Park )

20.00 Fenerbahçe – Aytemiz Alanyaspor ( Ülker )

9 Şubat Pazar:

13.30 Hes Kablo Kayserispor – Antalyaspor ( Büyükşehir Belediyesi Kadir Has )

16.00 Demir Grup Sivasspor – Medipol Başakşehir ( Yeni 4 Eylül )

19.00 Kasımpaşa – Galatasaray ( Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan )

10 Şubat Pazartesi:

20.00 Göztepe – Çaykur Rizespor ( Gürsel Aksel )

TFF 1. LİG

Bugün:

14.00 Giresunspor – İstanbulspor ( Giresun Atatürk )

16.30 Eskişehirspor – Altınordu ( Eskişehir Yeni )

19.00 Adana Demirspor – Adanaspor ( 5 Ocak Fatih Terim )

9 Şubat Pazar:

14.00 Cesar Grup Ümraniyespor – Ekol Hastanesi Balıkesirspor ( Ümraniye Belediyesi şehir )

14.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor – Keçiörengücü ( Erzurum Kazım Karabekir )

16.30 Osmanlıspor – Bursaspor ( Osmanlı )

19.00 Altay – Boluspor ( BornovaAaziz Kocaoğlu )

10 Şubat Pazartesi:

19.00 Akhisarspor – Ekol Göz Menemenspor ( Spor Toto Akhisar )

TFF 2. LİG

Kırmızı Grup

9 Şubat Pazar

13.00 Piserro Kahramanmaraşspor – Vanspor FK ( Kahramanmaraş 12 Şubat )

13.30 Ergene Velimeşespor – Etimesgut Belediyespor ( Ergene Velimeşe )

13.30 Uşakspor – Sivas Belediyespor ( Uşak 1 Eylül )

13.30 Niğde Anadolu – Bayburt Özel İdare ( Niğde 5 Şubat )

13.30 Kırşehir Belediyespor – Tuzlaspor ( Kırşehir Ahi )

13.30 Bandırmaspor – Elazığspor ( Bandırma 17 Eylül )

13.30 Ankara Demirspor – Sakaryaspor( TCDD Ankara Demirspor )

13.30 Kardemir Karabükspor – GMG Kastamonuspor ( Dr. Necmettin Şeyhoğlu )

Beyaz Grup

Bugün

13.00 Hekimoğlu Trabzonspor – GMG Kırklarelispor ( Vakfıkebir İlçe )

13.30 Hacetepe – İnegölspor ( Etimesgut Belediyesi Atatürk )

13.30 Pendikspor – Çorum FK ( Pendik )

13.30 Sarıyer – Manisa FK ( Yusuf Ziya Öniş )

9 Şubat Pazar

13.00 Şanlıurfaspor – Amed Sportif Faaliyetler ( Şanlıurfa GAP )

13.00 Yılport Samsunspor – Afjet Afyonspor ( Samsun Yeni 19 Mayıs )

13.00 Gümüşhanespor – Başkent Akademi  ( Gümüşhane Yenişehir )

13.30 1922 Konyaspor – Tarsus İdman Yurdu ( Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz )

13.30 Zonguldak Kömürspor – Sancaktepe ( Karaelmas Kemal Köksal )

TFF 3. LİG

  1. Grup

Bugün:

13.30 Yomraspor – Serik Belediyespor ( Yomra İlçe )

13.30 Çatalcaspor – Karbel Karaköprü Belediyespor ( Ziya Altınoğlu )

9 Şubat Pazar:

13.00 Artvin Hopaspor – Sultanbeyli Belediyespor ( Hopa İlçe )

13.00 Anagold 24Erzincanspor – Çankaya FK ( Müstaki Atletizm Pisti )

13.30 Tokatspor – Düzcespor ( Tokat Gaziosmanpaşa )

13.30 Manisaspor – Silivrispor ( Manisa 19 Mayıs )

13.30 Kızılcabölükspor – 52 Orduspor ( Kızılcabölük Semt Sahası )

13.30 68 Aksaray Belediyespor – Ci Group Buca ( Dağılgan )

13.30 Şile Yıldızspor – Erzinspor (Şile )

  1. Grup

Bugün:

13.30 1877 Alemdağspor – Karşıyaka ( Alemdağ)

9 Şubat Pazar:

13.00 Payasspor – Fethiyespor ( Payas İlçe )

13.00 Ağrı 1970 – Turgutluspor ( Vali Lütfü Yiğenoğlu )

13.00 Fatsa Belediyespor – Kozanspor ( Fatsa İlçe )

13.30 Docaelispor – Delediye Derincespor ( Kocaeli )

13.30 Esenler Erokspor – Ofspor ( Esenler )

13.30 Kemerspor 2003 Büyükçekmece Tepecikspor ( Kemer İlçe )

  1. Grup

Bugün

13.30 Somaspor – Medical Park Batman Petrolspor ( Soma Atatürk )

13.30 Altındağ Belediyespor – Nazilli Belediyespor ( Çubuk İlçe )

9 Şubat Pazar:

13.00 Bayrampaşa – 1954 Keltik Belediyespor ( Bayrampaşa Çetin Emeç )

13.00 Biyarbekirspor – Gölcükspor ( Diyarbekir )

13.00 Pazarspor – Malaya Yeşilyurt Belediyespor ( Pazar İlçe 9 )

13.30 Osmaniyespor – Halide Adip Adıvarspor ( 7 Ocak )

13.30 Karacabey Belediyespor – Modafen ( Karacabey M. Fehmi Gerçeker )

13.30 Nevşehir Belediyespor – Yozgatpor 1959 ( Nevşehir gazi )

13.30 Darıca Gençlerbirliği – Muğlaspor ( Darıca İlçe )

 

Betsilin burada bulunan tüm maçlar için canlı bahis oynayabilirsiniz