Genç Başkan Görevinde!

GMG Kastamonu spor yönetimine geçen 21 yaşında Başkan olarak seçilen Enes Ege Aygün “Hedefimiz bu sene takımımızı şampiyon yapmak ve en genç şampiyon başkan olarak anılmak” dedi. GMG Kastamonu spor Kulübü yönetiminin olağanüstü genel kurul kararı almasının ardından eski başkan Erkan Özcan, aday olmayacağını açıkladı. Bunun üzerine seçime tek aday olarak giren iş insanı Enes Ege Aygün, 21 yaşında Kastamonu spor’un yeni başkanı seçildi.
19 haftada 37 puan ile 3. Sırada yer alan GMG Kastamonu spor’un başkanı Enes Ege Aygün, Demirören Haber Ajansı’na (DHA) açıklamalar yaptı. Kulübün onursal başkanı olarak görev alan iş insanı Cengiz Aygün’ün oğlu Enes Ege Aygün, Dünyanın en genç kulüp başkanı olduğunu belirtti ve şöyle konuştu;
“Dünyanın en genç başkanı olma unvanını Kastamonu spor adı altında almak daha güzel, daha heyecan verici, daha gurur verici. Benden önce İngiltere’de Worthing FC’nin 22 yaşında başkanı vardı, ondan sonra ben bir ilk oldum. Hedefimiz bu sene takımımızı şampiyon yapmak ve en genç şampiyon başkan olarak anılmak. Hedefimiz Kastamonu spor’un mali konuda başarısını sağlamak, bu sezon boyunca tüm borçlarını eritmek ve sezon sonu takımı şampiyon yapmak. Bunun için de şehrimizin önde gelenlerinin, taraftarlarımızın bütün halkımızın desteğine ihtiyacımız var. Mali ve manevi desteğe ihtiyacımız var. Biz bir amaç uğruna çıktık yola, inşallah yolun sonu şampiyonluk olacak.”
21 yaşındaki başkan sosyal medyadan aldığı tebrik mesajları üzerine şöyle konuştu;
“Sosyal medyadan ‘Fatih’in İstanbul’u fethettiği yaştasın’ diyenler oluyor. Çok hoş, çok güzel, çok gurur verici şeyler bunlar. Herkese çok teşekkür ediyorum”

Sitemizde canlı bahis oynamak için betsilin adresini ziyaret edebilirsiniz.