Fatih Akyel Başkana Sahtekar dedi!

Gümüşhanespor Teknik Direktörü Fatih Akyel, Başkan Cengiz Fırat’ın bilet satışından elde ettiği parayı cebine atıp kaçmayı planladığını fakat başarılı olamadığı için Teknik ekini suçladığını bildirdi.

Gümüşhanespor Başkanı Cengiz Fırat : “Bilet satışından gelen 200 bin TL’yi ikinci başkanımız bankadan çekti ve personelin, futbolcuların, hocaların parasını ödedi. Esnafa olan borçlar ödendi. Başkan bu parayı alıp kaçamadığı için bizi hedef gösteriyor. Bunun gibi sahtekarlar Türk futboluna zarar veriyor” dedi.

Akyel Cengiz Fırat’ın sahte dediği biletler için yapılan yorumda da “Madem biletler sahteydi, neden belediye başkanına, üniversite rektörüne satmaları için bilet verdiler” açıklamasını yaptı.

Gümüşhanespor Başkanı Cengiz Durmuş, Fatih Akyel’i suçlayan açıklamalarda bulundu.  “Bizim haberimiz olmadan sahte kombine bilet bastırıp satmış” demişti. Ancak Fatih Akyel’de karşılık olarak  “Gümüşhanespor Başkanı bizi satıyor şu anda” diyerek sözlerine başlayan Akyel, “Pendikspor deplasmanındayız ve kendi yetkisini kullanarak beni ve takımın en önemli isimlerinden olan kaptan Menderes Önkuzu’yu listeye yazmıyor. Şu anda stattayız ve bu kişi nedeniyle takımı yalnız bırakıyoruz” dedi.

Daha sonrasında yönetimi de suçlayan ve Başkanın 1 ay öncesinden gelip kulübe başkan olacağını söyleyen Fatih Akyel, “Burada bir yönetim oluştu ve bu kişi de başkan oldu. Bizim transfer yasağımız vardı. Tahtayı açacağını söyleyip başkan oldu, bizi de kandırdı. 18 lisanslı oyuncumuz vardı. Kendisine ‘Bu kadroyu koruyalım, transfer açılmazsa da ligde kalırız bu kadroyla’ dedim. 1 sakat ve 1 cezalı olsa, 15 kişiyle çıkıyoruz sahaya. ‘Hocam ben transferi açacağım’ dedi. 4-5 oyuncu gidecekti. Paralarını alamıyorlardı. ‘Bırak gitsinler’ dedi. Ben de ısrarla ‘Transferi açamayabilirsin’ diyerek ısrar ettim ve bu futbolcuların kalması gerektiğini söyledim. Belediye başkanından valiye kadar herkese yalan söyledi. Bu adam çok büyük sahtekarmış. En önemli oyuncularımızdan 4 oyuncumuzu kaybettik. Kaleci, stoper, orta saha ve forveti kaybettik. Benim hakkımda da yalan yanlış bir sürü şeyler söyleyip yalan haberler çıkardı. Geçtiğimiz cuma günü ‘Transferi açtım’ dedi ama ben bu yalanı ortaya çıkarınca ters düştük” dedi.

Sitemizde canlı bahis oynamak için betsilin adresini ziyaret edebilirsiniz.