FALCAO FORM TUTTU!

Sakatlığından dolayı uzun süre maçlara çıkamayan Radamel Falcao, kendini göstermeye başladı. Son 2 Süper Lig maçında 3 kez rakip fileleri havalandıran Kolombiyalı yıldız, attığı gollerin yanı sıra futboluyla da kalitesini ortaya koymaya başladı. İleride de top oynayan ve arkadaşlarına alan açan 33 yaşındaki Radamel Falcao, savunmaya verdiği destekle kendini arkadaşlarına ıspatladı .

Sakatlığı nedeniyle uzun süre sahalardan uzak kalan Radamel Falcao, form tutmaya başladı. Son 2 Süper Lig maçında 3 kez rakip fileleri havalandıran Kolombiyalı yıldız, attığı gollerin yanı sıra futboluyla da kalitesini ortaya koymaya başladı. İleride basan ve arkadaşlarına alan açan 33 yaşındaki futbolcu, savunmaya verdiği destekle de öne çıkıyor.

Galatasaray ile bir çok sorun yaşadıktan sonra ve taraftarın gözünden düştükten sonra hakkında söylentiler çıkan ve sosyal medya da olay olan futbolcu, artık kendini göstermek istediğinin farkında bundan sonraki maçlarında başarılı performanslarından söz ettirecek mi bu da merak konusu.

Sitemizde canlı bahis oynamak için betsilin adresini ziyaret edebilirsiniz!