Cengiz ve Hakan’da iyi!

Süper Lig maçlarına canlı bahis oynamak için Betsilin giriş adresini ziyaret edin.

Dünyayı kasıp kavuran (COVID-19) ile ilgili önlemler alınmaya devam ediyor. Türkiye’de de benzeri görülen virüs salgınından spor karşılaşmaları ve düzenlenen müsabakalar askıya alındı.

Çin’den sonra görülen en sert darbelerden birini yiyen İtalya’da binden fazla ölüme sebep olması ile biliniyor. İtalya’da tüm daha fazla dağılmanın önlenmesi için ligler erteledi. Juventus forması giyen milli sporcumuz Merih Demiral bir açıklamada bulundu. Takım arkadaşı Rugani’nin coronavirüsüne yakalandığını biliyoruz.

Milli futbolcuların hastalık ile ilgili korunması konusunda önlemler alan A Milli Takım Doktoru Ufuk Şentürk, futbolcularımızı arayıp takımlarından detaylı bilgileri aldı. İtalya da takımların izinlerinden dolayı Hakan Çalhanoğlu Almanya’ya ailesinin yanına, Cengiz Ünder ise Roma’da ki evinden dışarı çıkmadığı bildirildi.

Liglerin tüm karşılaşmaları 3 Nisan tarihine kadar ertelendi. Hayatın normale dönmesi ile futbol hayatı tekrar başlayabilir. Haziran ayına kadar virüsün verdiği zararda ortaya çıkacak. Yaz aylarına kadar tüm dünya da virüsten korunmak için önlemler alınması üzerine bilgiler dağıtıldı.

TFF 1.Lig karşılaşmaları için Betsilin adresine üye olabilirsiniz.