Augsburg – Dortmund Maçı Hüsranla Sonuçlandı!

Augsburg’un defalarca gol denemesi üzerine ilk yarıda 1-0 öne geçen Augsburg bunu devam ettiremedi ve rakibine maçı teslim etti, Almanya’da çok konuşulacak maçlar arasına giren Augsburs – Dortmund karşılaşması gerçekten Alman liginin Sergen Yalçın’ın verdiği öğüdü gerçekleştirdi maçta 8 gol oldu ve Augsburg eminiz yedek kulübesinde hocalarına karşı mahcup oldular. İlk golu Augsburg takımından Niederlechner F. kaydetmişti takım arkadaşı Vargas R.’nin yardımı ile fakat Dortmund bu dakikalarda pek morelini bozmadı, güzel istikrar ile maça devam eden Dortmund ikinci yarına toparladı ve artık maçı alması gerektiği kanaatine vardı. Yedek kulübesinde tüm Alman’ların merak ettiği konu ise Teknik Direktör Lucien Favre’nin öğrencilerine ne dediğiydi. Maçın ikinci yarısında Richter M.’nin golü ile 2-0 öne geçen Augsburg, karşılaşma da defansın istikrarsızlığı ile ilk golünü Brandt J.nin golu Hazard. T’nin asistiyle 2-1’lik skoru yazdırdı. Maçın devamında ise 3-1’lik skoru yazan Niederlechner F. (Max P.’nin asistiyle) maçtaki 2.golüne imza attı fakat arkadaşları onun bu performansına karşılık bir oyun koyamadı.

Maçta 56. Dakika da oyuna giren Haaland E. B. Arkadaşı Piszczek L. asistiyle girdikten 3 dakika sonra gole imza attı ve skoru 2.golü 70’ dakika da takımına yazdırdı. Sonrasında ise Sancho J. Ve Haaland E. B.’nin 2 golü ile 3-4lük skor ile takımlarına mutluluğu geri getirdiler. Reus’un ise bugün şanssız günündeydi 2 golü kaçıran futbolcu oldukça üzüntülüydü. Takımına sonrasında 79. Dakika da Reus M.’nin asistiyle Haaland E. B.’nin golüyle hat trick yaptı ve takımını 3-5’lik skoru kazandırdı!

Augsburg ve Dortmund’un bir sonra ki maçları için canlı bahis oynamak isterseniz adresimizi ziyaret edebilirsiniz! Betsilin