10 numara Emre Akbaba!

Kış transferinde Belhanda’yı gönderemeyen Galatasaray sezon bitiminde 10 numara Faslı futbolcudan alıp Emre Akbaba’ya verecek. Faslı futbolcu ise Sneijder’den formayı gitmeden almıştı. Emre Akbaba Süper Lig’de 2 maçta, Türkiye Kupasında 1 maçta forma giyerek, Süper Lig’de 2 gol, Ziraat Kupası’nde 1 gol attı.

Alanyaspor’dan 2018 Ağustos ayında transfer olan Emre Akbaba, orta saha sol ve merkez orta saha mevkiinde görev alıyor. Sezonda Galatasaray’da en yüksek piyasa değerine ulaşan Emre Akbaba sezonda 10 numaralı formayı giyecek. Performansını Antalyaspor ve Alanyaspor’da konuşturan futbolcu sezonun diğer yarısında yapacakları da merak ediliyor.

27 yaşındaki futbolcuya Galatasaray’ın yeni kontrat önereceği de söylendi. Faslı futbolcu’nun sezonda performans sıkıntısı yaşadığı ve yaptığı davranışlar sebebiyle Galatasaray’ın göndermek istediğini biliniyor. Emre Akbaba’nın da 2021 yılında bitecek sözleşmesini 2024 yılına kadar uzatacaklar 1 milyon 750 bin Euro maaşında ise şuanlık bir değişiklik söz konusu değil.

 

Sitemizde canlı bahis oynamak için betsilin adresini ziyaret edebilirsiniz.